Ankara Çankaya asansörlü nakliyat

ankara evden eve asansörlü nakliyat hakkımızda

Asansörlü nakliyat

1990 Yılında Ankara ilinin Çankaya ilçesinde kurulan Atakan Nakliyat firmamız tüm Türkiye geneline profesyonel olarak güvenli eşya taşımacılığı hizmetleri vermektedir.

Profesyonel eşya taşımacılığı alanında uzun yıllar boyunca sahip olduğu, tecrübe, deneyim, yeni nesil araç filoları, yeni nesil ekipmanları, ve yeni çağa ayak uyduran yüksek katlı yapılardan eşya taşımacılığı hizmetlerinde eşya sahipleri ve evden eve nakliyat firmaları tarafından tercih edilen modern asansörlü nakliyat teknolojisiyle tüm lojistik operasyonlarında yaptığı ve yapacağı partnerlerine, müşterilerine ve evden eve nakliyat pazarına güven veren ve yüksek hizmet değeri katan çözüm ortağı olmuştur. 

Kurumsal evden eve asansörlü nakliyat firmamız hakkında geçmişten bu günümüze kadar olan bilgiler, mesleki yeterlilik belgelerimiz, tecrübemiz ve çalışma şeklimiz, ne zamandan beri çalışmaktayız gibi bilgiler aşağıdaki makalemizde yer almaktadır.

Bu süreçte oluşturduğu güçlü, güvenilir ve sürdürülebilir kurumsal marka değerini ve sunduğu üstün kalitede lojistik hizmetlerini daha da ileriye taşımak maksadıyla evden eve nakliyat araç filosunu ve asansörlü nakliyat araç filosunu çoğaltarak oluşturduğu ana şubesi olan Ankara Çankaya’da sizlere Türkiye geneline evden eve nakliyat hizmetleri ve asansörlü nakliyat hizmetlerini profesyonel olarak sunmaktadır.

Lojistik sektöründe, özellikle yüksek seviyede, kaliteli hizmetleri sunma ve müşteri odaklı çözümler üretme üzerine odaklanmış olan Ankara Nakliyat firmamız, müşterilerine ve pazarlara en iyi lojistik hizmetleri vermeye kendini adamıştır.

Bu kapsamda sunulan uçtan uca lojistik hizmetleri boyunca müşteri memnuniyetini merkeze alan bir anlayışla tüm taraflara yeni nesil yaratıcı ve yenilikçi lojistik çözümleri sunmak, lojistik hizmet ve iş yapma modelimizin temel felsefesini oluşturmaktadır.

Bu felsefemiz müşterilerimize hesap verilebilirlik, şeffaflık ve sorumluluk ilkelerini esasa alan, ekonomik değerler, sosyal değerler ve çevresel değerlerden oluşan üç temel stratejik sürücü üzerine oturmaktadır.

Evden eve nakliyat sektörde örnek ve lider bir pozisyonda markasını konumlandıran, insanların yaşam kalitesini ve standartlarını yükseltmek için çalışan, insana ve çevreye saygılı firmamız bugünden yarına müşterilerine, partnerlerine ve tüm dünya pazarlarına üstün hizmet seviyesinde, yüksek kalitede ve uzun dönemli sürdürülebilir, zenginleştirilmiş en iyi lojistik hizmet değerlerini ve uygulamalarını sunmayı adeta kendi içinde görev belleyerek, kendine bir görev edinmiştir.

Yıllardır asansörlü nakliyat ve evden eve nakliyat sektöründe güvenin adresi olarak halkımıza tüm Türkiye genelinde profesyonel hizmet anlayışı ile çalışmalarımızın devamlı olarak içinde yer alan uzman personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet sağlamaktayız.

Firmamızın bünyesinde, nakliyat sektörünün en tecrübeli çalışanları, nakliyat sektörü için özel olarak tasarlanmış son model yeni nesil kapalı çelik kasa evden eve nakliyat araç filoları, yüksek katlı yapılardan çok daha hızlı ve çok daha güvenli eşya taşımacılığı hizmeti verebilmek için 25 kat yüksekliğine erişebilen yeni nesil asansörlü nakliyat araç filoları, asansörlü nakliyat ve evden eve nakliyat hizmetleri verilmesinde devamlı olarak kullandığımız yeni nesil alet edevatları, eşyaların korunaklı olarak taşınabilmesi için en kaliteli ve hijyenik eşya ambalajlama ve paket yapma malzemeleri ile kusursuz nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Ankara ilimizde nakliyecilik konusunda 1990 yılından bu yana uzun yıllar boyunca deneyimimizi sizler için değerli olan tüm ev eşyalarınızın kaliteli ve güvenli olarak taşınmasını sağlamak için Ankara ilinin Çankaya ilçesinde 1990 yılından bu yana aktif olarak çalışmalarına halen devam eden Ankara nakliyat firmasıyız.

Zaman içinde evden eve taşımacılık konusunda uzman personelimizin eğitimlerini yenilemekteyiz. Nakliye işinin gerektirdiği araç gereçlerimizi de zamanın bizlere kattığı yeni nesil teknolojik şartlarına göre hareket ederek yeniliklere uyum sağlayarak yenilenmekteyiz.

Ankara Atakan nakliyat olarak firmamız, taşımacılık sektöründe çok yüksek başarılı olan bir geçmişe sahip olan Türkiye’nin en iyi nakliye firmaları arasında yer alan ve evden eve nakliyat Ankara sektöründe lider firma konumuna sahip olmayı başarmıştır.

Atakan Nakliyat Şirketimizin başarısının arkasındaki en büyük etkenlerden birisi ise müşteri odaklı çalışma ve verimliliğe önem veren yönetim yaklaşımı bulunmaktadır. 

Ankara asansörlü nakliyat teknolojik çalışmaları ile dinamik bir insan kaynağına ve araçları, çalışanları ile müşterilerine yüksek deneyim ve yüksek kalitede evden eve nakliyat hizmeti vermeye sahip bir firmadır.

Firmamız hizmetlerini her zaman müşteri memnuniyetine dayalı olarak güven ilkelerine göre çalışarak siz değerli müşterilerine kusursuz ve güvenli en üst düzeyde nakliyat ve taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Ankara nakliyat , Ankara şehir içi nakliyat , Ankara şehirler arası nakliyat , Ankara asansörlü nakliyat hizmetine ihtiyaç duyan kişiler bizi seçerek hem karlı çıktılar , hem de bizi seçerek mutlu kaldılar.

Sizlerde en uygun Ankara nakliyat fiyatları tarifemizden faydalanmak için, en uygun Ankara asansörlü nakliyat fiyatları ile eşyalarınızı daha hızlı ve çok daha güvenli taşıta bilmek için, Uzman personellerimizin profesyonel hizmetlerinden faydalanabilmek için, Bizi seçin karlı çıkın , Bizi seçin mutlu ve huzurlu olarak eşyalarınızı taşıtın.