Uncategorized

Evden Eve Nakliye Ankara

Evden eve nakliye Ankara firmaları içinde kaliteli, tavsiyeli, kusursuz, güvenli ve kurumsal olan profesyonelce yarım asırdır evden eve şehir içi nakliye Ankara, evden eve şehir dışı nakliye Ankara, evden eve asansörlü nakliye Ankara hizmetleri sunan birikmiş tecrübeleri ile birikimli ve deneyimli evden eve nakliye Ankara hizmetini kusursuz siz değerli müşterilerine sağlayan evden eve nakliye firmasıyız.

Kurumsal evden eve nakliye Ankara firmaları topluluğunda Ankara’nın Çankaya ilçesinde yarım asırdır hizmet veren Ankara evden eve nakliye firmaları arasında meslektaşları ile nakliye hizmeti veren Ankara Atakan nakliye firmasıyız.

Yıllardan beri evden eve nakliye Ankara hizmetlerimizde profesyonel ekiplerimiz, Kaliteli eşya ambalajlama ve paketleme malzemelerimiz, Yeni model kapalı kasa evden eve nakliye işleri için özel olarak tasarlanmış orta boy, küçük boy, ve büyük boy evden eve nakliye Ankara araçlarımız ile Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine yıllardan beri sigortalı olarak en güvenli şekilde evden eve nakliye Ankara hizmetleri sağlamaktayız.

Evden eve nakliye Ankara işlerine başladığımız ilk yıllardaki ev eşyalarınız bu zamanda neredeyse paha biçilmez antika değeri görmektedir.

Ankara’da yarım asırdır evden eve nakliye Ankara hizmeti veren firmamız çağın gereksinimleri ve ihtiyaçları doğrultusunda yeniliklere kapısı her zaman açık olan ve müşteri memnuniyetini ilk sırada tutup odaklı çalışmayı prensip edinmiş evden eve nakliye işlerinde sigortalı ve sözleşmeli olarak güvenli şekilde çalışma alanı sunan Ankara nakliye firmasıyız.

Her evden eve nakliye sürecinde çalışan elemanların başında bir ekip şefi bulunmaktadır. Ekip şefinin görevi evden eve nakliye aşaması başlatıldığında sizin işinizi takip etmek için ve işin en iyi şekilde teslim edilmesi için elemanları organize etmekle mükelleftir. Her nakliye ekibimizde bir marangoz ustası bulunmaktadır.

Evdeki mobilyalarınızın türüne ve yoğunluğuna göre bu bazen değişim gösterebilmektedir. Evden eve nakliye süreci başlatıldığında marangoz ustası evinizdeki mobilyalarınızın sökülmesi ve kurulması gereken bütün mobilya ahşap ağaç türlerinden sorumludur.

Evden eve nakliye firmamıza bağlı marangoz ustalarımız deneyimli ve sertifika sahibi olabilmektedirler. Ambalaj ve paketleme işleminde kırılacak olan eşya, ufak tefek olan eşya, hassas küçük olan eşyalar, ambalaj kağıtları ya da hava baloncuklu pat patlar ile sarılarak karton kutulara yerleştirilme işlemleri ile devam etmektedir.

Bu ambalaj ve paketlemeyi yaparken eşyaların boyutu ve hassasiyetine göre malzeme kullanıyoruz. Ayrıca evden eve nakliye işlerinizi gerçekleştirirken tek seferlik ambalajlama ve paketleme malzemeleri kullanarak temizlik kurallarına da önem vermekteyiz.

Nakliye esnasında kolilere sığmayacak kaba eşyaları darbe ve duvara sürtmeden korunabilmesi için yapılan özel koruma kılıfları ya da koruma malzemeleri ile güvence altına alınmasına ambalajlama ve paketleme işlemi diyoruz.

Ankara evden eve nakliye işlemini başlatmadan önce evdeki bütün eşyalarınızı paketleyerek ambalajını yaparak evden eve nakliye sürecini başlatmaktayız.