Asansörlü ofis taşıma

Ankara Asansörlü Ofis Taşıma

Ankara asansörlü evden eve taşıma sektöründe profesyonel hizmet verdiğimiz gibi asansörlü ofis büro taşıma hizmetini de profesyonel olarak aynı şekilde vermekteyiz. Ankara’nın Çankaya ilçesinde 1990 yılından bu yana hizmet veren evden eve taşımacılık firmamız ofis ve büro taşımacılığı hizmetlerini de profesyonel olarak tecrübeli personelleri eşliğinde kusursuz ve çok daha hızlı olarak asansörlü ofis taşıma hizmeti sunarak ofis eşyalarınızı güvenle taşımaktadır.

Hiçbir zaman bıkmadan ve pes etmeden, her geçen yıl daha da büyüyerek emin adımlarla ilerlemeye devam ederek, gelişmiş yeni nesil teknolojiye ayak uyduran Ankara ofis büro taşıma firmamız ofis büro taşımacılığı hizmetleri verilmesinde yüksek katlı binalarında siz değerli müşterilerine çok daha hızlı olan, çok daha güvenli olan, çok daha ekonomik uygun ofis taşıma fiyatları ile ofis taşıma alternatifleri sunan asansörlü taşımacılık makineleri ile yüksek katlardaki ofis ve büro taşımacılık işlerinizi daha hızlı ve çok daha güvenli şekilde sağlamaktayız.

Ankara’da ofis büro taşıma hizmeti almak için verilen asansörlü ofis taşıma fiyat teklifi ve görüşmesi ardından sözleşme ve ofis taşıma sigortası yapılarak eşyalarınız güvence altına alınır. Planlanan gün veya zamanda gerçekleşecek olan ofis taşıma Ankara için personeller ofis nakliyat eşyalarınızı paketleyerek işe başlarlar. Paketlenen ofis eşyaları özenle asansörlü ofis taşıma Ankara aracımıza yüklenerek taşınma işlemi başlatılır.

Ankara asansörlü ofis taşıma aracına yüklenerek aşağıya indirilen tüm ofis eşyalarınız kapalı kasa eşya taşıma aracımıza aktarılarak taşıma aracı içinde özenle yerleştirilmesi ve istif edilmesi yapılır.

Asansörlü ofis taşıma aracımız ile aşağıya indirilerek taşıma aracı içine yüklenen ofis eşyalarınız yeni taşınacağınız ofis adresine doğru yola koyulur. Yeni ofis adresinize varıldığında yine aynı şekilde Ankara asansörlü ofis taşıma aracımız ile ofis eşyalarınızın taşınması asansörlü taşıma hizmeti verilerek çok daha güvenli ve çok daha hızlı olarak yapılır.

Dikkatle ve sigortalı olarak yapılan Ankara ofis taşıma hizmeti yeni yerinize tüm eşyalarınızın yerleştirilmesi yapıldıktan sonra Ankara asansörlü ofis taşıma işimiz sona ermiş olur. Asansörlü ofis taşıma Ankara tecrübemiz sayesinde sorunlar ortaya çıkmadan çözüme kavuşturuyoruz.

Ankara ev taşıma hizmeti ile Ankara ofis taşıma hizmeti arasında çeşitli farklar vardır. Ankara’da artan ofis büro taşıma için ayrı bir ekip oluşturup mümkün olduğu kadar ofis büro taşımacılığı hizmetine ağırlık vermekteyiz.

Ofis büro nakliyat, ofis büro taşıma yapılmadan önce işyerinizi bir uzman incelemesi ile kontrol ederek, eşyaların durumunu yerinde tespit etmektedir. Ofis taşımacılığı, büro taşımacılığı yapılırken siz değerli müşterilerimizin zamandan kazanmasını sağlamak ve karışıklığı önlemek amacı ile her odaya isim verilip odalardan çıkan tüm ofis eşyaları ayrı ayrı not edilir.

Yeni ofisinize gelindiği zaman karışıklığı önlemek için sizin isimlendirdiğiniz yani ayrı ayrı not ettiğiniz odalara eşyaların dağlımı yapılır. Ofis büro taşıma ofisinizde para kasası ve buna benzer ağır eşyalarınız için özel ekibimizi görevlendiriyoruz. Bu durumda Ankara asansörlü ofis taşıma fiyatları buna göre değişiklik göstermektedir.

Para kasası taşıma, ofis büro taşıma hizmetine dahil değildir. Her işi uzmanına yaptırmak bizim ofis büro taşıma prensibimizdir. En az Ankara evden eve taşıma kadar ağır ve büyük sorumluluk isteyen taşımalardan bir tanesi de ofis büro taşımacılığı hizmetleridir.

Profesyonel ve uzman kadrosu ile biz Ankara evden eve taşıma firması için işinde uzmanlaşmış olarak zor işleri de yapmaktan kıvanç duymaktayız. Evden eve taşıma Ankara hizmetlerinde nasıl müşteri memnuniyetine sahipsek büro ofis taşımacılık hizmetinde de aynı müşteri memnuniyetine sahip olan bu konuda profesyonelleşmiş Ankara evden eve taşımacılık firmasıyız.

Her anlamda müşteri memnuniyetini sağlamakta olduğumuz kadar bize emanet edilen büro ofis malzemelerinin de olumsuzluğa mahal vermeyen Çankaya asansörlü ofis büro taşımacılık firmasıyız. Bize güvenerek emanet ettiğiniz kıymetli ofis büro malzemelerinizi ve sizler için son derece değerli olan özel arşiv evraklarınızı kendi evraklarımız gibi görerek yerinde alfabetik sıra ile koli kutulara yerleştirerek dikkatli bir şekilde paketlenmesini yaparak taşıyoruz.

Ofis büro taşımacılık hizmetlerimizde toplantı masanız, arşiv dolapları, L tipi masanız, kapaklı dosya dolapları, ve buna benzer mobilyalı olan dolapların sökülmesi ve yeni taşınacağınız yerde yine aynı şekilde kurulum yapılması için her ofis büro taşımacılık ekiplerinin içinde bulundurduğumuz marangoz ustası ofis taşıma hizmeti içinde mevcut olmaktadır.

Marangoz ustası sökülebilecek dolaplar ve masaları söküp yeni yerlerinizde montajını yapmaktadır. Hiçbir olumsuzluğa neden olmayacak şekilde ince hesaplar yaparak ofis büro taşıma hizmetleri de vererek yolumuza duraklama yapmadan devam etmekteyiz.

Taşımacılık işlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için sunduğumuz profesyonel ve kaliteli uzman kadromuzun tecrübesi şüphesiz evden eve taşıma ve ofis büro taşıma hizmetinde en önemli etken olmaktadır.

Ankara evden eve asansörlü taşıma firması olarak yerini sağlamlaştırmış firma ve çalışan sayısı oldukça fazla olmakla birlikte her elemanımız evden eve taşıma sektöründe 10 yıllık tecrübeye ve deneyime sahip kişilerden oluşmaktadır. Elemanlarımız arasında kuruluş tarihimizden itibaren halen yanımızda çalışmakta olan kişiler mevcuttur. Evden eve taşıma hizmeti veya ofis büro taşıma hizmeti verilirken işini severek yapan tecrübe sahibi kadrolardan oluşan personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Ev eşyası veya büro ofis eşyası taşıma hizmeti vermeden evvel müşteri ve firma sorumluluğu almış kişi ile karşılıklı yapılan sözleşme doğrultusunda her iki tarafı da güvence altına almış oluyoruz. İki tarafında karşılıklı haklarını koruyan firmamız Ankara ofis büro taşımacılık alanında Çankaya ilçesinde nam salarak sizlerin memnuniyetini sağlamak için çalışmalarına ara vermeden devam edecektir.

Ofis büro eşyalarınız belirlenen tarih ve saatte belirlenen adresten alınır ve ikamet edilecek yeni iş adresinize sigortalı olarak tecrübeli ekip kadrolarımız eşliğinde güvenli olarak taşınması sağlanır. Ankara ofis büro taşımacılığı denilince akla ilk gelen ve 1990 yılında Çankaya ilçesinde kurulan Ankara evden eve taşımacılık firmamız gelmektedir.

Ankara evden eve taşıma ve Ankara ofis büro taşımacılık hizmeti senelerdir profesyonel kadrolarımız eşliğinde devam etmektedir. Kalite asla ve asla hiçbir zaman tesadüf değildir düşüncemiz ile sizlere kaliteli güvenli tecrübeli sigortalı olarak hizmet vereceğimizin ve vermiş olacağımızı bizi test edip sınayarak sizlerde öğrenmiş olacaksınız.

Ankara ofis büro nakliyat ve tüm hizmetlerimizde sigortalı özverili ve özenli olarak çalışıyoruz. Ankara büro taşımacılığı işlerinizde bizimle temas kurduğunuz andan itibaren sizlere uzman bilirkişi göndermekteyiz uzman bilirkişi bürodaki eşyaların analizini yaparak sizlere detaylı bilgi verir.

Ofis Büro Taşımacılığı nasıl yapılacağı, kaç kişilik çalışan ekip kadrosundan oluşacağı, ne kadar koli gerektiği, ne tür ambalaj malzemesi kullanılacağı, dosyalarınızın ve klasörlerin ne ile sarılacağı, masa ve koltuklar ne tür ambalaj malzemesi ile sarılıp taşıma yapılacağı, ne boyda taşımacılık aracı gerekli, büronuz yüksek katta ise asansörlü taşımacılık mekanizması ile daha rahat taşımacılık yapılacağı gibi bilgileri sizlerle ofis taşıma hizmeti başlatılmadan evvelinde paylaşılmaktadır.

Eğer müşterimiz bizi tercih ederse altı kişilik ekip çalışması ile istediğiniz gün ofis taşımacılığı Ankara aracımız ve deneyimli ekip çalışanlarımız verdiğiniz adreste olurlar. Büro ofis eşyanızı en büyük parçasından tutunda en küçük parçasına varıncaya kadar ambalajı ve paketlenmesi yapılarak taşıma aracımıza yüklenir. Ankara’da ofis büro nakliyat eşyalarınızın için verilen ofis nakliyat fiyat teklifi ve görüşmesi ardından sözleşme ve ofis nakliyat sigortası yapılır.

Gittiğiniz yeni iş yerinizde büyük eşyadan küçük eşyaya varıncaya kadar yerleşmesi ekip çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Masalarınızın ve dolapların kurulması yerleşmesi yapılarak iş yeriniz kullanılır duruma getirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir